тут професійне керівництво командою об'єднується з майстерністю тестування ___________________тренерка Ріна Ужевко

тут професійне керівництво командою об'єднується з майстерністю тестування ___________________тренерка Ріна Ужевко

Про авторку 

У 2008 році розпочалася моя кар'єра в сфері тестування як Head of IT department в суді, де я займалася тестуванням програми для збору судової статистики. Пізніше, у сфері Gamedev, я пройшла всі етапи від Juniorа до QA Lead.
З 2008 року я успішно завершила понад 25 проектів у таких галузях, як фінанси, страхування, Gamedev, соціальні мережі, біометрія та інші. Серед цього - 2 великі проекти втілені у масштабах країни. Маю досвід керування різними командами від 1 до 79 тестувальників. Я спробувала себе у різних ролях : Project manager, Business analytics, Test manager, QA lead та Head of QA.
Я є авторкою ряда курсів: "QA Game Engineer", "Essential Skills for Lead" і "QA Manual". Курс "Essential Skills for Lead" є моєю головною гордістю бо відповідає всім моїм цінностям гарного керівника. Та він лише 1ий крок на шляху будь -якого керівника, наступні 2 курси для керівників тестування присвячені побудові процесів тестування та їх покращенню і оптимізації
Також я виступаю в ролі ментора та консультанта, навчаю та розвиваю команди і окремих людей, викладаю курси та надаю консультації іншим фахівцям у сфері тестування.
Участь у конференціях є важливою частиною мого професійного розвитку. Я виступала доповідачкою на подіях, таких як SQA Days, SECR, AgileDays, Fun ConfeT&QA. Була членкинею програмних комітетів SQA Days 13-15 та SPM Conf 4. Створювала та проводила безкоштовні міні-конференції по тестуванню. Багато років я обіймала посаду голови програмного комітету на конференціях SQA Days #16-23 та SQADays EU #1.
Крім того, я є співзасновницею та ведучою подкасту RadioQA, а також авторкою статей у журналі "Tester’s Life". Моя участь у міжнародних змаганнях за Кубок світу з тестування (Software Testing World Cup) у 2014 році була цікавим досвідом у моєму професійному житті.
Я вірю, що найціннішим активом будь-якого проекту є люди, тому присвятила свій перший курс для керівників саме цим питанням. Бо тільки гарне керівництво може забезпечити наявність гарного продукту.

Illustration
Made with